Mes fokusuojamės į naujos kartos produktų kūrimą, gilinantis į dabartinius egzistuojančius sukčiavimo metodus, siekiančius apeiti operatorių turimas sistemas ir įrankius.

Sukčiavimo Prevencijos Paslaugos
Testinių skambučių generavimo sistema

Paprasčiausias ir lengviausiai įdiegiamas operatoriaus tinkle metodas, leidžiantis nustatyti vietas, per kurias užbaigiami tarptautiniai įeinantys skambučiai apeinant oficialius operatorių susijungimus. Produktas pagrįstas tarptautinių testinių skambučių generavimo į tikslinius numerius metodu. Lyginant išeinančių generuojamų skambučių skambinančiojo numerius su gautais - galime aptikti bet kokius neoficialius pajungimus esančius operatoriaus tinkle.

Užkeisto A numerio aptikimo sistema

Tuo atveju, kuomet operatorius taiko skirtingus tarifus už įeinančius tarptautinius skambučius priklausomai nuo skambinančiojo šalies - skambinančiojo numerio patikrinimo sistema yra būtina. Sistema realiu laiku patikrina ar skambučio A numeris nėra užkeistas į kitą.  Turėdami šią informaciją, galite ne tik stebėti, skirtingai nukreipti, ar net blokuoti skambučius su užkeistais skambinančiųjų numeriais.

Neoficialaus pajungimo papildomo apmokestinimo sistema

Tai papildoma paslauga prie mūsų testinių skambučių generavimo sistemos. Kuomet aptinkame neoficialų pajungimą operatoriaus tinkle naudojantį operatoriaus SIM korteles galime papildomai jas apmokestinti prieš užblokuojant. Paslauga gali  veikti mobiliųjų operatorių tinkluose ir tai yra greičiausias būdas paversti tokią nelegalią veiklą suinteresuotiems asmenims nuostolinga.

Įeinančių tarptautinių skambučių per OTT (Over The Top) aplikacijas užbaigimo nustatymo sistema

OTT žaidėjai vis daugiau ir daugiau tarptautinių minučių užbaigia tiesiai į savo aplikacijas telefonuose aplenkdami operatoriaus oficialius susijungimus. Mūsų sistema, integruojama operatoriaus tinkle, leidžia reaguoti į OTT srauto dinamiką mažinant pajamų praradimus.

Tarpoperatorinių susijungimų sistema

Tuo atveju, jeigu operatorius turi susikūręs savo testinių skambučių generavimo sistemą, CDR analizatorius ir visus kitus įrankius skirtus valdyti sukčiavimą - mes galime pasiūlyti mūsų turimus susijungimus jūsų generuojamam skambučių srautui išsiųsti. Taip išplėsite ne tik užsienio operatorių aprėptį bet ir suefektyvinsite savo sistemos darbą.

Užsienio operatorių testavimo paslauga

Mes galime pasiūlyti testavimo mazgų įrengimą užsienio GSM arba PSTN operatorių tinkluose. Jeigu operatorius nori turėti nuolatinę galimybę testuoti pasirinkto užsienio operatoriaus mažmeninio skambučių srauto maršrutus - mes padėsime įrengti testavimo mazgus tuose tinkluose. Tai suteikia operatoriui vaizdą, kaip užsienio operatorius siunčia skambučius į jo tinklą.